Hotel Jade Mountain
| Recepcja czynna 24 h Recepcja czynna 24h na dobę | Rekreacja Kort tenisowy | Posiłki/Napoje Bar/ Poczekalnia |
Hotel Jade Mountain Soufrière oferuje gościom również całodobową ochronę.
Morne Coubaril Historical Adventure Park znajduje się w ciągu prawie 10 min jazdy od tego hotelu, a Wodospad Toraille jest w około 4 km stąd. Do centrum Soufrière można dojść piechotą w ciągu 20 minut. Sulphur Springs leży w około 4,1 km.
Znajdując się 25 min piechotą od hotelu, restauracja Jade Mountain Club serwuje potrawy kuchni karaibskiej.
- Lokalne atrakcje
- Plaża w Jalousie4370 km
- Petit Piton3644 km
- Petit Piton Trail3713 km
- Sapphire Falls & Jungle Spa3389 km
- Superman Falls3395 km
- Superman Waterfall3398 km
- Sugar Beach4338 km
- Morne Coubaril Historical Adventure Park2744 km
- Pitons Waterfall3361 km
- Pitons3804 km
- Lotniska
- Lotnisko St Lucia Hewanorra39 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Recepcja czynna 24h na dobę
- Ochrona całodobowa
- Czujniki dymu
Opcje wyżywienia
- Bar/ Poczekalnia
Usługi rekreacyjne
- Centrum Spa
- Sporty wodne
- Kort tenisowy
Do dyspozycji gości w pokoju
- Prasowanie
- Łazienka/prysznic
- Suszarka do włosów
- Telefon z bezpośrednim wyjściem
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- 🌇
Jak daleko od centrum miasta leży Hotel Jade Mountain?
Podróż od Hotel Jade Mountain do centrum miasta zajmuje 20 min spacerem. - 🕗
O której godzinie powinniśmy wymeldować się z naszego pokoju w Hotel Jade Mountain?
Goście Hotel Jade Mountain powinni wymeldować się o 12:00.